Author: c***o
Date:
Review: Lowkey impressed with the quality overall I’m happy with what I got, definitely worth the price! It looks exactly like in the picture and cheap but good quality! I love how it looks on me!
Màu sắc: màu nâu
Price: 42.800₫
Original Price: 45.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Lash Curl | CC |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Chiều dài | 16.3 cm |
| Chiều rộng | 11 cm |
| Chiều dài lông mi | 1.3 cm |
| SKU | sb25031821118596659 |
Author: c***o
Date:
Review: Lowkey impressed with the quality overall I’m happy with what I got, definitely worth the price! It looks exactly like in the picture and cheap but good quality! I love how it looks on me!
Màu sắc: màu nâu
Author: j***o
Date:
Review: very cheap and fast delivery. really pretty and easy to use.
Màu sắc: màu nâu
Author: r***o
Date:
Review: Beautiful 😍 love ❤️ 😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu nâu
Author: n***9
Date:
Review: Love the light brown color—very natural-looking! Perfect for everyday makeup. Lightweight and comfortable to wear.
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm